O nas

Poznaj naszą kadrę

Przedstawiamy pracowników, z którymi dzieci i ich rodzice mają codzienny kontakt. Mamy nadzieję, że te krótkie sylwetki pozwolą Państwu choć trochę nas poznać. Oprócz naszej stałej kadry współpracują z nami też wspaniali specjaliści i pasjonaci, którzy prowadzą dla dzieci zajęcia dodatkowe: taniec, rytmikę, szachy, matematykę, Capoeirę, eksperymenty, emisję głosu, naukę wczesnego czytania i wiele, wiele innych.

Pani Monika

Właściciel i dyrektor naszego Przedszkola. Jest to bardzo ciepła, sympatyczna i pełna empatii osoba, która stworzyła to cudowne miejsce. Obdarza wszystkich miłym słowem i szczerym uśmiechem. Posiada pewien talent, do niedawna skrzętnie skrywany. Otóż Pani Monika robi piękne zdjęcia. Rodzice, dzieci i goście naszego przedszkola mogą podziwiać wykonywane przez nią wspaniałe portrety przedszkolaków. Chętnie pomaga w realizacji naszych pomysłów, nawet tych najbardziej szalonych, jak Zielona noc. Osobiście zna Świętego Mikołaja, którego co roku zaprasza do naszego Przedszkola. Potrafi sprawić, niczym dobra wróżka, że nawet na najsmutniejszej buzi pojawia się uśmiech.

urodziny dla dzieci Dąbrowa Górnicza

Pani Ania

Opiekun grupy „biedronki”. Jest nauczycielem języka angielskiego oraz wicedyrektorem naszego przedszkola. Ukończyła studia na kierunku Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Edukacja Informatyczna. To prawdziwa dusza artystyczna. Potrafi stworzyć piękne przedstawienia, które na długo pozostają w pamięci. Jest także perfekcjonistką: dba, aby wszystko było zrobione idealnie. W jej głowie rodzą się pomysły, które starannie realizuje z dbałością o każdy szczegół. Kocha swoje miejsce pracy. Czerpie ogromną radość i satysfakcję z wykonywanych obowiązków. Nauka języka angielskiego z Panią Anią to świetna zabawa. Podobnie jak dzieci, uwielbia postaci z bajek Lippy and Messy. Często wciela się w postać zabawnej Lippy w tworzonych wspólnie z dziećmi przedstawieniach w języku angielskim. Jest fanką piosenek i teledysków Super Simple Song. Dzieci wraz z nią wykonują i szybko się uczą tych bardzo zabawnych utworów. Jest na bieżąco z nowościami i trendami w tematyce zabaw stosowanych w trakcie nauki języka angielskiego. Zajęcia prowadzi w niekonwencjonalny sposób. W ich trakcie używa np. łapek na muchy, lampek LED czy Kinder niespodzianek. Pani Ania to head full of ideas. Jej motto brzmi: „ucz się, kiedy się bawisz i baw się, kiedy się uczysz”.

Pani Agnieszka

Dyrektor do spraw pedagogicznych, nauczyciel glottodydaktyki. Ukończyła studia pedagogiczne na kierunku Wychowanie Przedszkolne. Jest doskonałym mentorem i źródłem wszelakiej wiedzy pedagogicznej. Dba o samorozwój naszej kadry. Pani Agnieszka to wesoła, miła i pełna energii osoba. Z dziećmi prowadzi zajęcia z uwielbianego przez nie przedmiotu o dość trudnej nazwie - glottodydaktyka, Dzięki indywidualnemu podejściu i nauce poprzez zabawę, maluchy szybko nabywają nowych umiejętności w zakresie czytania i pisania.

anglojęzyczne przedszkole Dąbrowa Górnicza

Pani Ewelinka

Nauczyciel w grupie „misie”. Ukończyła studia pedagogiczne na kierunku Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna. Jest bardzo miłą, sympatyczną i wesołą osobą, która wkłada całe serce w pracę z dziećmi. Maluchy uwielbiają z nią dyskutować na różne tematy. Posiada niebywałe zdolności aktorskie – tylko ona potrafi być królikiem udającym misia (zachęcamy do obejrzenia galerii z Dnia Misia :P). Jej rola Śmiecia podczas obchodów Dnia Ziemi zasługuje na Oscara:). Ma doskonały sposób na zaleczenie obolałego kolana - „Ojojane miejsca bolą mniej”. Cuda czynią jej słynne „Oj, oj jak to mus boleć” oraz magiczne chuchnięcie w ranę. Łzy natychmiast przestają cieknąć po policzku, a rana jakby przestała boleć! To magia? Nie! To wielkie serce do dzieci!

wypożyczalnia strojów Dąbrowa Górnicza

Pani Asia

Nauczyciel w grupie „krasnale”. Ukończyła studia pedagogiczne na kierunku Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna. Pani Asia (zwana także panią Aśką) to bardzo miła, żywiołowa i uśmiechnięta osoba. Codziennie przychodzi do Przedszkola z głową pełną pomysłów, których realizacja sprawia radość dzieciom. Uczy nasze przedszkolaki układów tanecznych, których mógłby pozazdrościć nawet choreograf Agustin Egurrola! Pani Asia posiada talent plastyczny. Wszystkie nowości w tej tematyce wyszperane w Internecie zaraz „testuje” na przedszkolakach. :) Dzięki czemu na naszych wystawach można podziwiać cuda zrobione np. z rolki po papierze toaletowym czy kubeczku plastikowym. :) 

Pani Basia

Pani Basia

pomoc nauczyciela, fizjoterapeuta – nauczyciel gimnastyki ogólnorozwojowej. Kobieta pracująca - żadnej pracy się nie boi. Pani Basia jest miłą, ciepłą osobą. Całym sercem angażuje się w pracę z dzieciakami. Pomaga im w czynnościach higieniczno – samoobsługowych. Chętnie dzieli się swoją wiedzą na temat zdrowego odżywiania. Szpagat? To dla niej bułka z masłem. Prowadzi z przedszkolakami gimnastykę ogólnorozwojową.  Pani Basia to wulkan, emanujący pozytywną energią. 

Przedszkole Filip i Maja
al. Piłsudskiego 36/615
41-300 Dąbrowa Górnicza